Privatumo politika


Mieli klientai,

Atsižvelgdami į griežtėjančias duomenų apsaugos taisykles, kurios taps privalomos visoms asmens duomenis tvarkančioms įmonėms jau nuo šių, 2018 metų, gegužės 25 d., kuomet įsigalios Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (angl. General Data Protection Regulation, GDPR), norime Jus patikinti, kad Jūsų mums patikėti asmens duomenys bus tvarkomi ir saugomi laikantis aukščiausių standartų.

Siekdami užtikrinti, kad naujuoju reglamentu įvedami reikalavimai būtų tinkamai įgyvendinti, informuojame, kad Jūsų pateiktų duomenų tvarkymas nuo šiol bus vykdomas naujos duomenų tvarkymo sutarties pagrindu - su šia duomenų tvarkymo sutartimi galite susipažinti paspaudę šią nuorodą.

Ši sutartis bus laikoma sudaryta ir pasirašyta elektroniniu būdu Jums pažymėjus žemiau esantį sutikimo su sutarties sąlygomis laukelį bei galios visų www.stalai-kedes.lt jau suteiktų ir ateityje teiksimų paslaugų atžvilgiu.

Šia duomenų tvarkymo sutartimi www.stalai-kedes.lt užtikrina Jus, kad:

  • Jūsų vardu tvarkant mums pateiktus asmens duomenis, bus laikomasi duomenų apsaugos teisės aktų reikalavimų;
  • Visi su asmens duomenų tvarkymu susiję asmenys garantuos visišką konfidencialumą;
  • Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi tik tol, kol galios duomenų tvarkymo sutartis, o jai pasibaigus ar ją nutraukus - Jūsų pageidavimu visi tokie duomenys, įskaitant jų kopijas, bus grąžinti Jums arba ištrinti;
  • Asmens duomenų tvarkymui pasitelkus pagalbinius duomenų tvarkytojus, pastarieji bus įsipareigoję pagal rašytines sutartis, o www.stalai-kedes.lt bus atsakinga už tokių pagalbinių duomenų tvarkytojų vykdomus įsipareigojimus;

 Jūsų perduoti asmens duomenys be Jūsų sutikimo nebus perduodami į trečiąsias šalis.

Pažymėdami slapukų sutikimo laukelį, patvirtinate, kad esate pilnai susipažinę su www.stalai-kedes.lt duomenų tvarkymo sutarties turiniu ir sąlygomis, sutinkate, kad ši duomenų tvarkymo sutartis nuo šio sutikimo davimo būtų taikoma visų stalai-kedes.lt mums suteiktų ir ateityje teiktinų paslaugų atžvilgiu, bei patvirtiname, kad pažymėjus laukelį sutartis bus laikoma tinkamai sudaryta, pasirašyta ir galios abiejų sutarties šalių atžvilgiu.

 Pirkdami pas mus, kaip kontaktinis įmonės asmuo, Jūs pateikiate savo asmens duomenis, pvz., vardą ir pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį. Vartotojas ir (arba) privatus asmuo paprastai nurodo ir savo namų adresą.

Mūsų įmonė duomenis pirmiausia naudoja tam, kad užtikrintų gerą klientų aptarnavimą visų užsakymų metu, pristatydama asortimentą, vykdydama užsakymus, tiekdama prekes, atsakydama į su vertinamaisiais skundais ir (arba) garantija susijusius klausimus ir plėtodama pasiūlymus bei IT procesus. Palaikydami ryšius su Jumis, mes dokumentuojame visą komunikaciją. Dialogas su Jumis, kaip mūsų klientu yra perduodamas telefonu, elektroniniu paštu, pokalbių internetu metu, laiškais ir susisiekiant fiziškai, taip pat naudojantis skaitmeninėmis laikmenomis.

 Dėkojame, kad naudojatės www.stalai-kedes.lt paslaugomis.

 

DnB Nord Swedbank Citadele Danske bankas SEB bankas Nordea Šiaulių bankas Medicinos bankas
LKU maxima money narvesen Paysera pastas perlo_paslaugos
Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - STALAI KĖDĖS privatumo politikoje.