Kaip pirkti?

Trumpa instrukcija:    

1. Išsirinkite prekę.

2. Pasirinkite pristatymo būdą.

3. Suveskite pirkėjo duomenis.

4. Apmokėkite. (galite apmokėti ir pristačius prekę). 

                                                             

Dėmesio įmonėms! Jeigu jums reikalinga sąskaita išankstiniam apmokėjimui, spauskite "PIRKTI", suveskite savo įmonės rekvizitus ir sąskaita PDF formatu jums bus sugeneruota automatiškai, galėsite ją atsispausdinti arba išsisaugoti.

Jeigu jums reikalingas komercinis pasiūlymas - darykite tą patį, spasdami "GAUTI KOMERCINĮ PASIŪLYMĄ"

Išsami instrukcija:

1. Išsirinkus prekę, pasirinkite spalvą (jeigu prkė turi tokią galimybę):

 

Siūlomą spalvą išsirinktai prekei galite matyti dešinėj puslapio pusėj. Matosi rausvas kontūras ties spalva, kurią pasirinkot. Jei norite pamatyti gobeleno raštą ir spalvą iš arčiau, tiesog veskite pelyte ant norimos spalvos. Jeigu nerandate tinkamos spalvos, spauskite "Nerandate tinkamos spalvos?", pateksite į puslapį, kuriame galesite išsamiau susipažinti su medžiagomis, jų savybėmis, spalvų paletėmis, apdailos techninėmis charakteristikomis.

2. Pasirinktą prekę dėkite į krepšelį spausdami pirkti:   

  

 

Paspaude "pirkti" Jus patenkante į prekių krepšelį. Iš čia Jus galite tęsti apsipirkimą (rinktis daugiau prekių, keisti prekes ar jų kiekį) arba pirkti jau pasirinktą prekę, Savo krepšelį su išsirinktomis prekėmis, visada galite matyti puslapio viršuje. Matosi kiek prekių įdėta į krepšelį ir bendra krepšelio suma. Norint pašalinti prekę iš krepšelio spauskite:

 

3. Pasirinkite pristatymo būdą, pažymėdami atitinkamą eilutę (pasirinkus pristatymo būdą, atsiras pristatymo kaina, kuri priklauso nuo užsakymo svorio ir pristatymo adreso, pasirinkus "Atsiimsiu prekes vietoje" pristatymo kaina bus lygi 0)

 

                             

 

 

 

 

4. Suveskite pirkėjo duomenis:

Prekių pristatymo terminai: Tik prekės pažymėtos ženkliuku "48h" visur, išskyrus Kuršių Neriją, yra pristatomos per dvi darbo dienas - t.y. jeigu mes gausime Jūsų užsakymą ir apmokėjimą (jei nuspręsite mokėti pavedimu) darbo dieną iki 15.00 val., per 2 darbo dienas prekės bus pristatytos Jūsų nurodytu adresu. Kitos prekės (nepažymėtos ženklu "48h"), pristatomos per 25 d. d. . Jeigu užsakoma prekė turi spalvų ar modifikacijų pasirinkimą, reiktų teirautis ar būtent jūsų norima kombinacija yra sandėlyje.


5. Apmokėkite užsakymą Jums patogiu budu.

SĖKMĖS APSIPIRKIME!

DnB Nord Swedbank Citadele Danske bankas SEB bankas Nordea Šiaulių bankas Medicinos bankas
LKU maxima money narvesen Paysera pastas perlo_paslaugos
Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - STALAI KĖDĖS privatumo politikoje.