Individualūs sprendimai

Jūsų gyvenimo vieta - tai erdvės, kuriose norisi jaustis komfortiškai, išlikti darbingais visą dieną ir ilsėtis namie. Taip pat tai ir Jūsų vizitinė kortelė - draugai atėja pas jus namo, partneriai, klientai ir interesantai, vos žengę per ofiso duris, žvilgsniu vertina aplinką ir kuria įspūdį apie Jus.

Mes kasdien keliame sau tikslą - sukurti tokią Jūsų aplinką, kuri geriau nei žodžiai apibūdintų Jus. Spalvos, faktūros, linijos, medžiagos, naujos technologijos, ekologiški ir ergonomiški sprendimai - pasirinkti deriniai suteikia galimybę sukurti lūkesčius pranokstančias Jūsų vaizduotę.

Klientų poreikių nustatymas ir analizė - viena svarbiausių mūsų darbuotojų užduočių. Atsižvelgus į jūsų poreikius, norus ir įmonės specifiką, bus pasiūlyti geriausi sprendimai, kaip perplanuoti, pakeisti ar sukurti Jūsų svajonių - ateities būstą ar biurą.

Esame sukaupę didelę patirtį įrengiant įvairios paskirties objektus: viešbučius, poilsio namus, konferencijų sales, restoranus, kavines-barus, klubus, biurus bei kitus objektus.

Bendradarbiaujame su žymiais dizaineriais.

Kūrybiškumas ir  inovacijos - tai ką galime pasiūlyti Jums asmeniškai ...

 

DnB Nord Swedbank Citadele Danske bankas SEB bankas Nordea Šiaulių bankas Medicinos bankas
LKU maxima money narvesen Paysera pastas perlo_paslaugos
Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - STALAI KĖDĖS privatumo politikoje.