Straipsniai

    "Stalai-Kėdės" elektroninė parduotuvė turi patikimą savo tiekėjų ratą, kurie biuro kėdės gamina modernia įranga, turi projektavimo ir dizaino biurus, modernias stakles su skaitmeniniu valdymu, tai jiems leidžia išgauti iš medžio, metalo ir plastiko neitikėtinus darbo kėdžių modelius. Kėdžių gamyba vykdoma pagal kokybės valdymo sistemą ISO 9001:2000. Daugumos bendrovių gamyboje buvo įgyvendinta aplinkos apsaugos sistema ISO 14001.
    Speciali įranga yra gaminama bendrovėms, gaminančios biuro, lankytojų, konferencines, viešųjų erdvių ir kitas kėdes, kad patenkinti jų poreikius, taip pat norint vykdyti specialius užsakymus. Gamyba apima įvairaus sudėtingumo, skirtingų dydžių ir svorio įrangą. Norėdami sukurti šią įrangą imtasi modernių technologijų, erdvinių modeliavimo ir projektavimo, taip pat skaitmeninimo ir paviršiaus rekonstrukcijos - 3D technologijų. Kiekvienais metais, sukuriama daugiau kaip 30 lekalų ir formų, daugiau kaip 250 spaudos priemonių, taip pat ir suvirinimo, gręžimo įranga.


   

   Medis. Lenktų-klijuotų medžio gaminių ir elementų iš medienos masyvo gamyba vyksta skaitmeniniais daugiaašiais apdirbimo centrais, kurie suteikia beveik neribotas galimybes baldų modeliavimui. Tokių staklių pagalba galima gaminti įvairaus sudėtingumo baldus ir įgyvendinti neitikėtinas dizainerių idėjas bei individualius projektus. Mūsų partnerių gamybinis potencialas ir kokybės kontrolė kiekvienoje medienos apdirbimo stadijoje, užtikrina pastovų aukštą biuro kėdžių kokybę ir savalaikišką net ir didelių užsakymų įgyvendinimą.
   Metalas. Didelės ir mažos metalinės baldų dalys, rėmai ir liftai, pniaumatiniai mechanizmai ir sinchroniniai bėgeliai, gaminami specializuotose įmonėse. Įmonėse naudojami nuo 10 iki 400 tonų presai su automatiniu suvirinimu ir litavimu, plieno lakštu lenkimo presai ir kitos, ypač specializuotos linijos (pvz., su pilnai automatiniu poliravimo robotu). Galvanizavimo procesų ir lakavimo kompiuterinė kontrolė, kelios chromavimo linijos užtikrina optimalų metalo sukibimą su chromo arba lako sluoksniu. Su tokiu plieno padengimu biuro kėdėms būdingas didelis atsparumas braižymui ir estetinis ilgaamžiškumas.

   

 

Kaip išsirinkti biuro kėdę?
Tinkama biuro kėdė atkartoja sėdinčiojo kūno judesius, mažina kūno įtampos sukeliamų traumų pavojų ir leidžia sėdėti taisyklingai - visiškai nesvarbu, kiek ilgai sėdite darbo dienos metu. Gera biuro kėdė daro esminę įtaką Jūsų produktyvumui ir gerai savijautai. Tačiau, kuris biuro kėdės modelis tinka būtent Jums? Štai penki patarimai, kurie padės išsirinkti Jums tinkančią biuro kėdę.
Daugiau pasirinkimų ir priedų
Apart funkcijų ir mechanizmų, apsispręsti renkantis kėdę gali padėti ir priedai, tokie, kaip pavyzdžiui puikiai ventiliuojamas - tinklinis nugaros atlošas. Paprastesnių modelių kėdžių priedai yra porankiai ir galvos atlošai, brangesnieji modeliai yra komplektuojami su šiais aksesuarais.

Aukštas ar žemas nugaros atlošas: iš tiesų, tai skonio reikalas, tačiau yra viena - pagrindinė taisyklė: žemas nugaros atlošas mažesnio ūgio ir aukštas nugaros atlošas aukštesnio ūgio žmonėms.

Galvos atrama: tai ne tik graži kėdės detalė, tai ir funkcionalus jos priedas. Ši detalė labai dažnai naudojama netinkamai arba nenaudojama visiškai. Galvos atrama turi liesti kaklą - taip atpalaiduojami kaklas ir pečiai. Siekiant sukurti optimalią atramą - reikia reguliuoti atlošo aukštį bei kampą.

Porankiai: atpalaiduoja pečius. Jie turi būti reguliuojami, kad kėdė galėtų maksimaliai priartėti prie stalviršio. Galima reguliuoti porankių aukštį bei reguliuoti juos į priekį/atgal ir į šonus.

Tinklinis atlošas: tinklinis nugaros atlošas yra ne tik dizaino detalė, tai ir funkcionalus kėdės aksesuaras. Toks nugaros atlošas užtikrina gerą oro cirkuliaciją, todėl sėdinčiojo nugara yra tinkamai ventiliuojama.


DnB Nord Swedbank Citadele Danske bankas SEB bankas Nordea Šiaulių bankas Medicinos bankas
LKU maxima money narvesen Paysera pastas perlo_paslaugos
Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - STALAI KĖDĖS privatumo politikoje.