Sulankstoma kėdė UP
Thumb
Thumb
Rekomenduok draugui
Draugo el. pašto adresas:
Tavo vardas:

Sulankstoma kėdė UP

Kaina: 55.00
Žinote, kur pigiau? Praneškite

Vidaus patalpose skirta naudoti, sulankstoma kėdė su paminkštinta sėdyne ir paminštintu atlošu.

  • Paminkštinta sėdynė bei atlošas
  • Sudedamas rėmas
  • Taupanti erdvę
  • Rėmo spalva "White aluminium"
Kiekis:      
 

 

Ši sulankstoma kėdė, suteikia galimybę lengvai ir greitai sukurti papidomą sėdimą vietą. Praktiška ir nebrangi kėdė puikiai tinks daugelyje patalpų. Kėdę galima naudoti posėdžių kambariuose, valgomuosiuose, vakarėliuose bei įvairiuose renginiuose. Nenaudojama kėdė gali būti greitai sulankstyta ir sukrauta su kitomis tokio tipo kėdėmis. Kėdė nebus papildoma kliūtis ir grindų plovimo ar valymo metu.Šiai tvirtai, komfortiškai ir stabiliai kėdei, stabilumą užtikrina papildomi, priekines ir galines kojas tarpusavyje sujungiantys skersiniai. Šiuo sprendimu užtikrinamas ir kėdės ilgaamžiškumas. Paminkštinti atlošas bei sėdynė – didina sėdėjimo komfortą.Kėdė skirta naudoti vidaus patalpose ir yra gaminama su mėlynos, juodos bei pilkos spalvos apmušalais. Sulankstomų ir sudedamų baldų pagalba – labai lengvai sukursite laikinus baldų išdėstymo sprendimus, kurių pagalba, Jūs efektyviai ir naudingai išnaudosite turimo plotą ir erdvę.Siekiant palengvinti šių kėdžių sandėliavimą bei transportavimą – įsigykite vieną iš mūsų siūlomų, kėdėms pervežti skirtų vežimėlių. Šie vežimėliai – papildomas priedas. Komplektuokite sulankstomos kėdes kartu su sudedamu stalu, taip sukurdami lankstų bei išbaigtą baldų pozicionavimo sprendimą.

Jei iškilo klausimų, ar norėtumete gauti nemokamą prefesionalę konsultaciją, rašykite mums, stengsime padėti jums išsirinkti.

Užduoti klausimą

Vardas*:
El. paštas*:
Klausimas*:

Įrašykite nuorodą į prekę (angl. link), kurioje lietuviškoje el. parduotuvėje ši prekė parduodama pigiau, taip pat galite palikti komentarą bei savo el. pašto adresą. Mūsų komanda pasistengs dėl dar geresnio pasiūlymo! Mes siekiame užtikrinti taupų ir paprastą Jūsų apsipirkimą internetinėje parduotuvėje.
Nuoroda:
Jūsų el.paštas:
Jūsų komentaras:
DnB Nord Swedbank Citadele Danske bankas SEB bankas Nordea Šiaulių bankas Medicinos bankas
LKU maxima money narvesen Paysera pastas perlo_paslaugos
Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - STALAI KĖDĖS privatumo politikoje.