Technologija

    "Stalai-Kėdės" elektroninė parduotuvė turi patikimą savo tiekėjų ratą, kurie baldus gamina modernia įranga, turi projektavimo ir dizaino biurus, modernias stakles su skaitmeniniu valdymu, tai jiems leidžia išgauti iš medžio, metalo ir plastiko neitikėtinus gaminius. Baldų gamyba vykdoma pagal kokybės valdymo sistemą ISO 9001:2000. Daugumos bendrovių gamyboje buvo įgyvendinta aplinkos apsaugos sistema ISO 14001.
    Speciali įranga yra gaminama bendrovėms, gaminančios baldus, kad patenkinti jų poreikius, taip pat norint vykdyti specialius užsakymus. Gamyba apima įvairaus sudėtingumo, skirtingų dydžių ir svorio įrangą. Norėdami sukurti šią įrangą imtasi modernių technologijų, erdvinių modeliavimo ir projektavimo, taip pat skaitmeninimo ir paviršiaus rekonstrukcijos - 3D technologijų. Kiekvienais metais, sukuriama daugiau kaip 30 lekalų ir formų, daugiau kaip 250 spaudos priemonių, taip pat ir suvirinimo, gręžimo įranga.


   

   Medis. Lenktų-klijuotų medžio gaminių ir elementų iš medienos masyvo gamyba vyksta skaitmeniniais daugiaašiais apdirbimo centrais, kurie suteikia beveik neribotas galimybes baldų modeliavimui. Tokių staklių pagalba galima gaminti įvairaus sudėtingumo baldus ir įgyvendinti neitikėtinas dizainerių idėjas bei individualius projektus. Mūsų partnerių gamybinis potencialas ir kokybės kontrolė kiekvienoje medienos apdirbimo stadijoje, užtikrina pastovų aukštą produkto kokybę ir savalaikišką net ir didelių užsakymų įgyvendinimą.
   Metalas. Didelės ir mažos metalinės baldų dalys, rėmai ir liftai, pniaumatiniai mechanizmai ir sinchroniniai bėgeliai, gaminami specializuotose įmonėse. Įmonėse naudojami nuo 10 iki 400 tonų presai su automatiniu suvirinimu ir litavimu, plieno lakštu lenkimo presai ir kitos, ypač specializuotos linijos (pvz., su pilnai automatiniu poliravimo robotu). Galvanizavimo procesų ir lakavimo kompiuterinė kontrolė, kelios chromavimo linijos užtikrina optimalų metalo sukibimą su chromo arba lako sluoksniu. Su tokiu plieno padengimu baldams būdingas didelis atsparumas braižymui ir estetinis ilgaamžiškumas.

   

 

DnB Nord Swedbank Citadele Danske bankas SEB bankas Nordea Šiaulių bankas Medicinos bankas
LKU maxima money narvesen Paysera pastas perlo_paslaugos
Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - STALAI KĖDĖS privatumo politikoje.